^Back To Top
baner

Licznik Odwiedzających

1636412
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3374
4481
34633
1571183
92806
120372
1636412

Your IP: 34.226.234.20
Server Time: 2019-09-22 18:30:16

Galeria

Piknik Familijny” w Lubieniu Kujawskim z okazji inauguracji działalności dziennego domu „SENIOR +” oraz żłobka samorządowego „DWORKOWE SKRZATY

lubien-zlobek19W dniu 14 lipca 2019 r. Zespół Szkół w Kowalu wziął udział w „Pikniku Familijnym” w Lubieniu Kujawskim z okazji inauguracji działalności dziennego domu „SENIOR +” oraz żłobka samorządowego „DWORKOWE SKRZATY”. Podczas festynu nastąpiło uroczyste otwarcie dziennego domu „SENIOR +” oraz żłobka samorządowego „DWORKOWE SKRZATY”, a wszyscy uczestnicy tego wydarzenia mogli skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej przygotowanej również przez naszą szkołę. Na stoisku Zespołu Szkół w Kowalu nie zabrakło m.in. pysznych gofrów z bitą śmietaną i owocami oraz orzeźwiających deserów. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie na tak ważną uroczystość.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - kliknij, aby przejść do galerii

Jarmark Gostyniński św. Jakuba w Gostyninie

Gostynin2019W dniu 07.07.2019 r. Zespół Szkół w Kowalu uczestniczył w „Jarmarku Gostynińskim św. Jakuba”. Akcja promocyjna zorganizowana przez szkołę miała na celu przedstawienie oferty edukacyjnej na rok szkolny 2019/2020. Zainteresowane osoby zostały wyposażone w materiały promocyjne szkoły. Nasze stanowisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a wszyscy obecni na Jarmarku mieli możliwość poczęstowania się czerwonym barszczykiem z pasztecikami oraz domowymi wypiekami. Zapraszamy do szkoły oraz na kolejne pikniki z udziałem Zespołu Szkół w Kowalu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - kliknij, aby przejść do galerii

Powitanie lata nad jeziorem lubieńskim z udziałem Zespołu Szkół w Kowalu

lubien-powitanie2019W dniu 29 czerwca 2019 r. Zespół Szkół w Kowalu uczestniczył w kolejnej imprezie plenerowej nad jeziorem lubieńskim na powitanie lata w Lubieniu Kujawskim zorganizowanej przez Urząd Miasta w Lubieniu Kujawskim. Podczas wydarzenia, które zgromadziło bardzo dużą liczbę mieszkańców miasta i okolic mogliśmy wysłuchać koncertów zespołu Exaited oraz Classic. Pracownicy Zespołu Szkół w Kowalu przygotowali smaczne przekąski dla uczestników imprezy, którzy licznie odwiedzali stoisko, przy którym oprócz poczęstunku dowiadywali się o ofercie edukacyjnej Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych im. św. Jana Pawła II oraz Szkoły Policealnej im. św. Jana Pawła II. Zapraszamy do szkoły oraz na kolejne pikniki z udziałem Zespołu Szkół w Kowalu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - kliknij, aby przejść do galerii

Materiał z imprezy w Lubieniu Kujawskim - kliknij, aby obejrzeć

Święto Powiatu Włocławskiego oraz Festiwal Smaku w Kruszynie

kruszyn2019W dniu 06 lipca 2019 r. Zespół Szkół w Kowalu wziął udział w pierwszej edycji Święta Powiatu Włocławskiego oraz w konkursie na najlepszy smalec w ramach „Festiwalu Smaku”. Niezmiernie jest nam miło, że znaleźliśmy się wśród 25 drużyn nagrodzonych, które wzięły udział w tym wydarzeniu. Oprócz konkursowego chleba ze smalcem i ogórkiem nasze stoisko serwowało żurek oraz liczne przekąski. Podczas udział w Święcie Powiatu Włocławskiego  szkoła mogła po raz kolejny zapoznać mieszkańców oraz gości obecnych na wydarzeniu z bogata ofertą edukacyjną Zespołu Szkół w Kowalu.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - kliknij, aby przejść do galerii

POMÓŻMY ANIELI WYGRAĆ Z CHOROBĄ

Społeczność Zespołu Szkół w Kowalu pragnie włączyć się w zbiórkę funduszy na leczenie Anieli Adamskiej, uczennicy 8-klasy Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Kowalu, która zachorowała na nowotwór złośliwy. Bardzo prosimy o dokonywanie wpłat w sekretariacie Zespołu Szkół w Kowalu do dnia 30.06.2019r.