^Back To Top
baner

Licznik Odwiedzających

1365070
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2099
2290
16149
1329550
50288
93252
1365070

Your IP: 54.81.69.220
Server Time: 2019-07-19 20:43:37

Galeria

Po raz czwarty wzięliśmy udział w Bożonarodzeniowej Akcji Dobroczynnej „Św. Mikołaj przyjeżdża do Kowala”

mikolaj2018thPracownicy i słuchacze Zespołu Szkół im. św. Jana Pawła II w Kowalu już po raz czwarty wzięli udział w Bożonarodzeniowej Akcji Dobroczynnej „św. Mikołaj przyjeżdża do Kowala”. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu słuchaczy wszystkich klas Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych oraz Szkoły Policealnej wraz z nauczycielami i pracownikami szkoły, udało się przekazać dary do sklepiku oraz na aukcję charytatywną od wszystkich klas w postaci wykonanych ręcznie ozdób świątecznych, dwóch koszy z kosmetykami i różnego rodzaju herbatami ufundowanymi przez pracowników szkoły oraz dziewięciu ciast upieczonych przez słuchaczy do kawiarenki.
Po raz pierwszy słuchaczka klasy I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, pani Angelika Rybacka, wystąpiła na scenie Remizy OSP w Kowalu, która umilając czas zebranym zaśpiewała dwie nastrojowe kolędy. Oprócz pani Angeliki Rybackiej, Zespół Szkół w Kowalu reprezentowały słuchaczki Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, pani Ewa Ziółkowska, pani Jadwiga Jóźwicka oraz pracownicy szkoły, pani Sylwia Dybowska, Jolanta Frank, Monika Marciniak i Dyrektor Zespołu Szkół w Kowalu, pani Sylwia Jasińska.
Dyrektor Zespołu Szkół w Kowalu serdecznie dziękuje wszystkim, którzy włączyli się do pomagania dzieciom z Kowala i okolic.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - kliknij, aby przejść do galerii