^Back To Top
baner

Licznik Odwiedzających

1749500
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
1475
3511
21059
1682885
79865
126029
1749500

Your IP: 100.24.122.228
Server Time: 2019-10-18 08:45:35

Galeria

Wielkanoc w Zespole Szkół w Kowalu

Wielkanoc2019W dniu 13.04.2019 r. odbyła się Uroczystość Wielkanocna w Zespole Szkół w Kowalu. Swoją obecnością zaszczycili nas: członkini Zarządu Powiatu Włocławskiego pani Agata Wojtkowska, Sekretarz Miasta Kowal pan Szymon Struciński, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Kowalu pan Piotr Jacek Zbonikowski, pracownicy szkoły oraz słuchacze. Na początku spotkania Dyrektor Szkoły, pani Sylwia Jasińska, podsumowała semestr zimowy roku szkolnego 2018/19 wręczając dyplomy potwierdzające kwalifikacje w zawodach słuchaczom, którzy zdali egzaminy zewnętrzne na kierunkach: Technik BHP, Opiekun w Domu Pomocy Społecznej, Opiekun Medyczny oraz Technik Eksploatacji Portów i Terminali. Oprócz dyplomów pani Dyrektor wręczyła również stypendia naukowe dla słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych im św. Jana Pawła II oraz Szkoły Policealnej im. św Jana Pawła II w Zespole Szkół w Kowalu za wyniki w nauce. Stypendia odebrali następujący słuchacze: Angelika Rybacka, Renata Krajewska, Bartłomiej Lewandowski, Renata Banasiak, Dominika Wujkiewicz, Monika Zaręba, Marzena Lewandowska, Renata Dzięcielewska, Daria Gmerek, Izabela Nawrotek, Agnieszka Pawłowska, Renata Majewska, Piotr Kamiński.
Pani Dyrektor złożyła wszystkim obecnym życzenia świąteczne, do których dołączyli się zaproszeni goście oraz słuchacze. Swoim śpiewem czas uroczys tości umilała wszystkim zebranym na sali , słuchaczka klasy I Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych, pani Angelika Rybacka. Okolicznościowe wiersze o Patronie Szkoły św. Janie Pawle II wyrecytowali słuchacze Szkoły Policealnej: pani Aleksandra Popiółkiewicz, pani Dominika Wujkiewicz oraz pani Renata Dzięcielewska. Na koniec uroczystości każdy z obecnych otrzymał drobny upominek wielkanocny oraz został zaproszony na degustację tradycyjnych wielkanocnych potraw.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania za stworzenie wyjątkowej atmosfery Świąt Wielkiej Nocy poprzez swoją obecność.

Wielkanoc w Zespole Szkół w Kowalu - zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć