^Back To Top
baner

Licznik Odwiedzających

3324948
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
3974
6544
27305
3238359
113699
236282
3324948

Your IP: 3.237.43.68
Server Time: 2020-07-15 12:03:49

Galeria

Uroczyste zakończenie nauki w Szkole Policealnej

zakonczenie policealna2019

W dniu 19.06.2019 r. odbyła się uroczystość wręczenia świadectw ukończenia Szkoły Policealnej im. św. Jana Pawła II w Kowalu na kierunkach: Technik administracji, Technik bhp, Technik rachunkowości, Technik eksploatacji portów i terminali oraz Opiekun medyczny. Swoją obecnością podczas spotkania zaszczyciła nas członkini Zarządu Powiatu Włocławskiego, pani Agata Wojtkowska, Burmistrz Miasta Kowal, pan Eugeniusz Gołembiewski, dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Kowalu, pan Piotr Jacek Zbonikowski, przedstawiciele klasy I Szkoły Policealnej, nauczyciele i pracownicy administracyjni szkoły oraz sami absolwenci. Wśród absolwentów wyróżnienie za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorową frekwencję oraz szczególne zaangażowanie na rzecz własnego rozwoju i rozwoju szkoły otrzymali następujący słuchacze: Joanna Ciechalska, Renata Dzięcielewska, Agnieszka Królak, Barbara Pełnikowska, Lidia Chrobocińska, Dominika Wujkiewicz, Janusz Maciejewski, Arkadiusz Maciejewski, Jakub Kowalski, Emilia Pułanecka, Renata Majewska, Elżbieta Pawłowska, Izabela Nawrotek, Aleksandra Popiółkiewicz, Mariusz Wilmański, Adrian Wieczorek, Monika Zaręba, Aleksandra Kierzkowska, Urszula Ciesielska, Katarzyna Barańska. Gratulujemy wszystkim absolwentom ukończenia Szkoły Policealnej oraz z niecierpliwością oczekujemy na wyniki egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie, które będą ogłoszone w dniu 30 sierpnia 2019 r. Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z bogatą ofertą edukacyjną naszej Szkoły Policealnej i wyboru kolejnego kierunku kształcenia. Zapraszamy.

Rekrutacja na rok szkolny 2019/20 już trwa. Zapraszamy serdecznie!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - kliknij, aby przejść do galerii