^Back To Top
baner

Licznik Odwiedzających

7188863
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
4483
8756
22751
7099128
59234
133842
7188863

Your IP: 54.144.55.253
Server Time: 2021-12-08 06:27:46

Galeria

Wręczenie świadectw ukończenia Liceum Ogólnokształcącego

lod zakonczenie2020W dniu 30.04.2020 r. odbyło się wręczenie świadectw ukończenia Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych im. św. Jana Pawła II w Zespole Szkół w Kowalu. Ze względu na zagrożenie związane z Covid-19 zarządzeniem dyrektora szkoły podjęto odpowiednie środki ostrożności w postaci maseczek, rękawiczek oraz zorganizowano odbiór świadectw na wolnym powietrzu w ściśle określonych godzinach. Był to moment szczególny dla wszystkich absolwentów oraz nauczycieli uczących, jednakże nie mógł być świętowany w sposób tradycyjny podczas uroczystości pożegnania klasy III LO-D, nad czym wszyscy ubolewali. Pomimo specyficznych warunków, wyjątkowych w historii polskiej jak i światowej edukacji, absolwentom dopisywał wesoły nastrój połączony z nutką nostalgii i tęsknoty za 3 latami spędzonymi w gronie swoich kolegów i koleżanek, z którymi wspólnie zdobywali wiedzę i doświadczenie zarówno na gruncie edukacyjnym jak i społecznym. Klasa III LO-D była klasą wyjątkową nie tylko pod względem liczebności (32 słuchaczy), ale przede wszystkim pod względem zaangażowania w życie i rozwój szkoły. Pamiętamy aktywny udział w wielu uroczystościach szkolnych, w tym najważniejszej, którą było nadanie szkole imienia św. Jana Pawła II, a także jedną z ostatnich uroczystości – wspaniałego przedstawienia wigilijnego, w której licznie wzięli udział słuchacze klasy III LO-D, nie wspominając godnego reprezentowania szkoły w poczcie sztandarowym i niezliczonych przedsięwzięć, które zostały uwiecznione na stronie internetowej szkoły. Pragniemy wszystkim Państwu serdecznie pogratulować ukończenia liceum i tym samym zdobycia wykształcenia średniego. Podziwiamy trud i cierpliwość z jaką łączyli Państwo obowiązki rodzinne i zawodowe ze szkolnymi. Jest nam niezmiernie miło, iż jako nauczyciele mogliśmy w tym procesie uczestniczyć i z Państwem współpracować. Mamy nadzieję, iż zdobyte wykształcenie pomoże Państwu w dalszym życiu zawodowym jak i osobistym, a zawiązane przyjaźnie i znajomości zaprocentują na niwie relacji interpersonalnych. Trudno byłoby nam się z Państwem rozstawać i jestem przekonana, że po chwili odpoczynku zapragną Państwo znowu poczuć tę wyjątkową atmosferę naszej szkoły i spotkać się ze znajomymi a także nowymi słuchaczami. Zapraszamy serdecznie do naszej Szkoły Policealnej, w której odnajdą Państwo wiele atrakcyjnych kierunków, których ukończenie zagwarantuje tytuł technika i nowy zawód. Życzymy Państwu samych dobrych chwil, dobrych ludzi dookoła, dobrych wyborów i samej pomyślności w dalszym życiu zawodowym i osobistym.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć kliknij, aby przejśc do galerii

Łączę pozdrowienia,

Sylwia Jasińska Dyrektor Zespołu Szkół w Kowalu