^Back To Top
baner

Licznik Odwiedzających

4957262
Today
Yesterday
This Week
Last Week
This Month
Last Month
All days
2625
3932
6557
4904899
155498
154935
4957262

Your IP: 3.239.109.55
Server Time: 2021-01-25 17:01:01

Galeria

Kolejni absolwenci naszej Szkoły Policealnej

swiadectwa czerwiec2020 41W dniu 26 czerwca odbyło się wręczenie Świadectw Ukończenia Szkoły Policealnej w Zespole Szkół w Kowalu. Naukę w tym dniu ukończyli słuchacze na kierunkach: Opiekunka Dziecięca, Technik Informatyk, Technik Administracji oraz Technik Eksploatacji Portów i Terminali. Rozdanie świadectw miało miejsce w osobnych salach z zachowaniem reżimu sanitarnego.
Słuchacze, którzy ukończyli szkołę z najwyższą średnią, najwyższą frekwencją oraz brali czynny udział w działaniach na rzecz rozwoju szkoły zostali wyróżnieni do nagród i dyplomów. W gronie najlepszych znaleźli się: Wioletta Matczak, Agnieszka Pawłowska, Agata Smolińska, Ireneusz Trzebuchowski, Piotr Kamiński, Marzena Lewandowska, Ewa Rusicka-Han oraz Daria Gmerek.
Pani Dyrektor Sylwia Jasińska wraz z opiekunami pogratulowała wszystkim absolwentom podjętej dwa lata wcześniej decyzji o kształceniu, która dzięki własnej determinacji, wytrwałości oraz ciężkiej pracy zaowocowała zdobyciem nowych kwalifikacji zawodowych.
„Uczymy się przez całe życie” a „nauka nie idzie w las” czego dowodem są nasi wspaniali absolwenci. Właśnie dobiega końca sesja egzaminów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie i jesteśmy przekonani, iż wzorem ubiegłych lat już wkrótce wręczymy wszystkim naszym absolwentom Dyplomy Technika.
Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów!

Zapraszamy do galerii zdjęć - kliknij, aby przejśc do galerii