Zespół Szkół w Kowalu

Dyplom – Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF

29 grudnia 2021

Miło nam poinformować, iż za zorganizowanie obchodów „Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF” otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w działania przybliżające temat praw dziecka społeczności szkolnej.

Spotkanie wigilijne dla słuchaczy, nauczycieli i pracowników Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych oraz Szkoły Policealnej.

20 grudnia 2021

W dniu 12.12.2021 r. odbyło się uroczyste spotkanie wigilijne dla słuchaczy, nauczycieli i pracowników Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych oraz Szkoły Policealnej. Słuchacze wraz z nauczycielkami panią Danutą Zbonikowską, panią Elżbietą Kopczyńską …

Akcja – Rodacy Bohaterom – podsumowanie

18 grudnia 2021

Akcja „Rodacy Bohaterom” – Wesprzyj Bohaterów w Polsce i na Kresach” W dniach 18.10.2021 r. – 03.12.2021 r. cała społeczność szkolna wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej polegającej na zbiórce produktów żywnościowych dla Kombatantów na Kr …

Uroczyste wręczenie dyplomów i medali w konkursie fotograficznym “Barwy jesieni”

12 grudnia 2021

W dniu 12 grudnia 2021 roku w Zespole Szkół w Kowalu odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i medali w konkursie fotograficznym „ Barwy jesieni”. Laureaci: Szkoła Policealna 1 miejsce – Izabela Nawrotek – I BHP 2 miejsce – Karolina Mańkowska- I Techni …

Wycieczka do Wrocławia 2021

10 grudnia 2021

W dniu 04.12.2021 r. słuchacze oraz nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych oraz Szkoły Policealnej wzięli udział w wycieczce do Wrocławia. Wraz z przewodnikiem odwiedziliśmy wrocławskie Afrykarium i ZOO, niegdyś prowadzone przez Państwa Gu …

HO, HO, HO … CZY SĄ TU JAKIEŚ GRZECZNE DZIECI?

6 grudnia 2021

W dniu 5 grudnia 2021 r. w naszej szkole można było poczuć świąteczny klimat. A to za sprawą wizyty Mikołaja, który w towarzystwie pomocnika przybył do grzecznych słuchaczy Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych im. św. Jana Pawła II oraz Szkoły Polic …

Zbiórka dla „Polskiego Towarzystwa Opieki Paliatywnej”

3 grudnia 2021

Miło nam poinformować, iż słuchacze na kierunku technik masażysta i opiekun medyczny przygotowali prezenty mikołajkowe dla podopiecznych Hospicjum Domowego we Włocławku. W ramach akcji zebrali chusteczki nawilżane, kocyki dla dzieci, skarpetki, kosmety …

Dyplom dla Zespołu Szkół w Kowalu

1 grudnia 2021

Miło nam poinformować, iż za udział w akcji „Szkoła do hymnu” otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie.

Różowa skrzyneczka w Zespole Szkół w Kowalu

25 listopada 2021

Miło Nam poinformować, iż Zespół Szkół w Kowalu znalazł się na mapie z różową skrzyneczką. Różowa Skrzyneczka to oddolna inicjatywa walcząca z wykluczeniem i tabu menstruacyjnym. Jej celem jest działanie na rzecz powszechnego dostępu do bezpłatnych śro …

Skip to content