Zespół Szkół w Kowalu

Stypendium Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2021/2022

14 stycznia 2022

Stypendium Prezesa Rady Ministrów jest przyznane uczniowi szkoły kształcącej w formie dziennej, która umożliwia uzyskanie świadectwa dojrzałości. Wyróżnienie przyznaje się uczniowi, który otrzymał promocję z wyróżnieniem, uzyskując przy tym najwyższą w …

“Ja z książką na zdjęciu”

12 stycznia 2022

10 stycznia 2022roku w naszej szkole zaplanowano „Szkolne Czytanie”. Zadaniem uczniów było sfotografowanie siebie z książką – “Ja z książką na zdjęciu”. Zdjęcia, na którym uczeń został uwieczniony podczas czytania książki. Celem wydarzenia było podkreś …

Dyplom – Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF

29 grudnia 2021

Miło nam poinformować, iż za zorganizowanie obchodów „Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka z UNICEF” otrzymaliśmy pamiątkowy dyplom. Serdecznie dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w działania przybliżające temat praw dziecka społeczności szkolnej.

Świąteczna sprzedaż ciast i smakołyków

21 grudnia 2021

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klasy IIIB w Zespole Szkół w Kowalu zorganizowali akcję sprzedaży ciast i smakołyków. Zebraną kwotę przeznaczono na bony podarunkowe dla uczniów naszej szkoły z pobliskich placówek opiekuńczo …

Olimpiada “Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2021/2022 – etap wojewódzki

20 grudnia 2021

Miło nam poinformować, iż uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do II etapu Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych” edycja 2021/2022. Etap wojewódzki odbędzie się 11 stycznia 2022 r. a naszą szkołę będą reprezentowali: Ann …

Akcja – Rodacy Bohaterom – podsumowanie

18 grudnia 2021

Akcja „Rodacy Bohaterom” – Wesprzyj Bohaterów w Polsce i na Kresach” W dniach 18.10.2021 r. – 03.12.2021 r. cała społeczność szkolna wzięła udział w ogólnopolskiej akcji charytatywnej polegającej na zbiórce produktów żywnościowych dla Kombatantów na Kr …

Prelekcja – “Bezpieczne poruszanie się w internecie”

14 grudnia 2021

Dnia 9 grudnia odbyła się w naszej szkole prelekcja na temat Bezpiecznego poruszania się w internecie. Uczniowie dowiedzieli się, że Internet nie jest tylko miejscem rozrywki, zdobywania wiedzy czy informacji, ale także za jego pośrednictwem można zała …

Skip to content