Zespół Szkół w Kowalu
W dniu 5 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Sportu. Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w turnieju piłki nożnej oraz w innych konkurencjach sportowych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i ich nauczycielom za przybycie.
Po zaciętych pojedynkach zostali wyłonieni następujący zwycięzcy :
Turniej Piłki nożnej
1 miejsce – Szkoła Podstawowa w Choceniu
2 miejsce – Szkoła Podstawowa Kowal
3 miejsce – Szkoła Podstawowa w Wilkowicach
4 miejsce – Zespół Szkolno-Przedszkolny w Grabkowie
Najlepszy Strzelec – Alan Trawiński– Szkoła Podstawowa w Choceniu
Najlepszy Zawodnik – Oskar Nowak – Szkoła Podstawowa Kowal
Najlepszy Bramkarz – Adam Hoffman – Szkoła Podstawowa w Wilkowicach
Deska
1 miejsce – Amelia Wiankowska – ZPO Lubień Kujawski
2 miejsce- Martyna Kosmalska – ZPO Lubień Kujawski
3 miejsce- Sonia Denysenko – ZPO Lubień Kujawski
Quiz wiedzy
1 miejsce –Julia Szarwas – ZPO Lubień Kujawski
2 miejsce- Natali Dominikowska – ZPO Lubień Kujawski
3 miejsce- Nadia Szcześniewska – ZPO Lubień Kujawski
Szybkość
1 miejsce- Julia Sokół – Szkoła Podstawowa w Choceniu
2 miejsce- Natalia Dominikowska – ZPO Lubień Kujawski
3 miejsce- Agata Walczak – ZPO Lubień Kujawski
Bieg na 400 metrów
1 miejsce- Sonia Denysenko – ZPO Lubień Kujawski
2 miejsce- Przemysława Andryjańczyk – ZPO Lubień Kujawski
3 miejsce- Amelia Szczypinska – ZPO Lubień Kujawski
Skok w dal
1 miejsce- Przemysława Andryjańczyk – ZPO Lubień Kujawski
2 miejsce- Zuzanna Kaczmarek – Szkoła Podstawowa Kowal
3 miejsce- Julia Janik – Szkoła Podstawowa Kowal
Rzut do kosz
1 miejsce- Oliwia Czajkowska – Szkoła Podstawowa w Wilkowicach
2 miejsce- Michalina Filipiak – Szkoła Podstawowa w Choceniu
3 miejsce- Aleksandra Łukaszewicz– Szkoła Podstawowa w Choceniu
Odbicia Siatkarskie
1 miejsce- Lena Murzyńska – Szkoła Podstawowa Kowal
2 miejsce- Zuzanna Myszkiewicz – ZPO Lubień Kujawski
3 miejsce- Kornelia Raszewska – Szkoła Podstawowa w Choceniu
Siłowanie się na rękę
1 miejsce- Magdalena Ankiel – ZPO Lubień Kujawski
2 miejsce- Amelia Gorzuch – ZPO Lubień Kujawski
3 miejsce- Karolina Kułaczkowska – ZPO Lubień Kujawski
Pchnięcie kulą
1 miejsce- Nicola Rudowicz – Szkoła Podstawowa Kowal
2 miejsce- Karolina Kwarcińska – Szkoła Podstawowa Kowal
3 miejsce- Karolina Kułaczkowska – ZPO Lubień Kujawski
Skip to content